TurkCoder.TK
Hakkımızda - İzmir Dış Cephe Mantolama Firması - ÇÖZÜM YAPI
AraWhatsApp
WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
+90 532 136 01 80

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Hakkımızda

Isı yalıtımı başta olmak üzere çatı yalıtımı ve onarımı, iç ve dış cephe boya, daire içi tadilat, drenaj ve su yalıtımı alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan, sağladığı modern çözümler ve güçlü altyapı sistemleriyle güven uyandıran ÇÖZÜM YAPI MANTOLAMA sektörün lider uygulayıcı firmalarından biridir.

Sektöre farklı bir soluk getiren markamız, işi uygulayış biçiminde yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerinin aksine, kendisini devamlı geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada edindiği tecrübeleri kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir kurumdur.

Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında ÇÖZÜM YAPI MANTOLAMA , iştirak ettiği bütün projelerde müşterileri ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı yalıtımı alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir.

Şirketimiz, hizmet verdiği müşterilerinin en önemli korunakları olan evlerini ÇÖZÜM YAPI MANTOLAMA güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmenin birincil amacı olduğuna inanmaktadır.

Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteriler ile güvene dayalı bir ilişki kurarak, kısa sürede ısı yalıtımı sektöründe lider firmalardan biri haline gelen ÇÖZÜM YAPI MANTOLAMA , yaşadığı gelişimdeki en büyük paya sahip olduğunu bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

Vizyonumuz

Her adımda mükemmeli ve kusursuzu arayarak, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmaktır.

Misyonumuz

  • Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile;

  • Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla,

  • Müşteri beklentilerini memnuniyete döndürmeye çalışarak,

  • Her daim hevesle öğrenmeyi taahhüt ederek,

Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katmaktır.

Her proje benzersizdir , dinliyoruz

Her proje benzersizdir fakat ortak adımlar ile başlar. Örneğin sizi tanımadan işimize başlayamayız. Nereden yola çıktınız, nereye gidiyorsunuz. Müşterilerimizi dinler ve onların gerçek ihtiyaçlarını tespit eder. Onlara doğru yöntemi önerir ve gereksiz masraf ve zaman kayıplarından uzak tutarız.

Araştırıyoruz , öğreniyoruz

Projenizin boyutuna göre ihtiyaç duyduğumuz süre boyunca projeyi tanımlar, araştırır ve tüm gereklilikleri yerine getiririz, bu süreç boyunca projeyi sizlerle beraber geliştiririz..

Denemiyoruz , yapılandırıyoruz

Projenizi deneme tahtasına çevirmemek için doğruluğu kabul görmüş yöntemler kullanırız. Beraber çalıştığımız tüm markaların son teknoloji ürünlerini kullanır ve bu markaların uygulama yetkinlik sertifikalarına sahibiz, bu konuda bilgilerimizi güncel tutuyor ve birikimlerimizi sizin için kullanıyoruz.

Son vermiyoruz , devam ediyoruz

Biz projelerimizin sadece yapım aşamasında değil, sonrasında da sorumlusuyuz. Bu yüzden bir projeye başlamadan önce daima ileriyi düşünür, projeyi bitirdikten sonra ise iletişimi koparmayız. Çünkü kalıcı işler üretmek için çalışıyoruz.